AFK Vraňany - FK Nebužely

23.05.2015 17:00

V 23. kole hostíme FK Nebužely. Nebuželští jsou, po velmi vydařeném podzimu, v druhé polovině souteže v útlumu a klesají tabulkou. V posledním kole však Nebužely poprvé na jaře zvítězily, když zdolaly předposlední Kly B 4:0. Vraňanští naopak přijeli z Liběchova domů s prázdnou, jelikož domácí favorit zvítězil 3:0.

V minulém měření sil jsme v Nebuželích vedli po dvaceti minutách již 0:2, nakonec jsme bohužel prohráli 3:2 po penaltovém rozstřelu. Utkání jsme ztratili také kvůli velmi ostrým zákrokům soupeře, který nám svou tvrdou hrou zranil dva hráče, aniž by byl od benevolentního sudího výrazněji potrestán. Červenou kartu naopak obdržel náš fotbalista za užítí nevybíravých slov při protestech u rozhodčího.

Přijďte nás podpořit! Utkání se odehraje v sobotu 23. května, výkop v 17:00. 

 

Předzápas A-týmu obstará mužstvo žáků, jež se od 14:30 střetne s Vltavanem Chvatěruby. Naši žáci se nacházejí na 8. místě Okresního přeboru, Chvatěruby jsou třetí (v Okresním přeboru starších žáků soupeří 11 týmů).

O tomto víkendu se doma představí i naši dorostenci (5. místo z 8 účastníků OP). Jejich zápas je naplánovaný na neděli od 10:00, soupeřem jim bude celek složený z Čečelic, Byšic a Všetat (SKM Čečelice/Byšice/Všetaty - 7. místo).

Držíme palce našim mládežnickým oddílům.

—————

Zpět