MOL CUP - Okres Mělník

28.05.2017 23:34

Do MOL Cupu - Okres Mělník pro sezónu 2016/17 se přihlásilo dohromady 20 týmů. Bylo rozlosováno 5 skupin, vždy po čtyřech týmech. Do semifinálových bojů postoupili pouze nejlepší čtyři týmy.

 

Přihlášené týmy:

  1. TJ Sokol Cítov
  2. TJ Sokol Dolany "B"
  3. TJ Sokol Dolní Beřkovice
  4. TJ Sokol Dolní Beřkovice "B"
  5. TJ Vltavan Chvatěruby
  6. TJ Kly "B"
  7. FK Kralupy 1901
  8. SK Liběchov
  9. TJ Sokol Libiš "B"
  10. FC Lobkovice
  11. FK Pšovka Mělník "B"
  12. SK Mšeno "B"
  13. PTZ Viktoria Nelahozeves
  14. TJ Sokol Obříství
  15. AFK Veltrusy
  16. SK Viktoria Všestudy
  17. AFK Vraňany
  18. FK Vysoká
  19. SK Úžice
  20. TJ Sokol Záryby "B"

 

SKUPINA 1

Týmy:     TJ Kly "B"

              FK Pšovka Mělník "B"

              SK Mšeno "B"

              FK Vysoká

 

1.kolo

SK Mšeno "B" - FK Vysoká                0:3 k

TJ Kly "B" - FK Pšovka Mělník "B"      1:0

 

2.kolo

FK Vysoká - FK Pšovka Mělník "B"     5:1

SK Mšeno "B" - TJ Kly "B"                 0:4

 

3.kolo

FK Pšovka Mělník "B" - SK Mšeno "B"    4:2

TJ Kly "B" - FK Vysoká                         0:5

 

Tabulka:

# Název Z V R P Skóre B P+ P-
1. FK VYSOKÁ 3 3 0 0 13:1 9 0 0
2. TJ KLY "B" 3 2 0 1 5:5 6 0 0
3. FK PŠOVKA MĚLNÍK "B" 3 1 0 2 5:8 3 0 0
4. SK MŠENO "B" 3 0 0 3 2:11 0 0 0

 

 

 

 

 

 

 

 

SKUPINA 2

Týmy:    AFK Vraňany

             FK Kralupy 1901

             TJ Sokol Dolany "B"

             SK Viktoria Všestudy

 

1.kolo

AFK Vraňany - TJ Sokol Dolany "B"        2:1 (Hanzlík, Zych)

FK Kralupy 1901 - SK Viktoria Všestudy  1:5

 

2.kolo

AFK Vraňany - FK Kralupy 1901                         2:7 (2x Švejcar)

TJ Sokol Dolany "B" - SK Viktoria Všestudy         0:7

 

3.kolo

FK Kralupy 1901 - TJ Sokol Dolany "B"        4:1

SK Viktoria Všestudy - AFK Vraňany            9:2 (2x Švejcar)

 

Tabulka:

# Název Z V R P Skóre B P+ P-
1. SK VIKTORIA VŠESTUDY 3 3 0 0 21:3 9 0 0
2. FK KRALUPY 1901 3 2 0 1 12:8 6 0 0
3. AFK VRAŇANY 3 1 0 2 6:17 3 0 0
4. TJ SOKOL DOLANY "B" 3 0 0 3 2:13 0 0 0

 

 

 

 

 

 

 

 

SKUPINA 3

Týmy:        TJ Sokol Libiš "B"

                 FC Lobkovice

                 TJ Sokol Obříství

                 TJ Sokol Záryby "B"

 

1.kolo

FC Lobkovice - TJ Sokol Obříství                0:4

TJ Sokol Záryby "B" - TJ Sokol Libiš "B"      3:2 P

 

2.kolo

TJ Sokol Obříství - TJ Sokol Libiš "B"           3:4

FC Lobkovice - TJ Sokol Záryby "B"             3:1

 

3.kolo

TJ Sokol Libiš "B" - FC Lobkovice                2:0

TJ Sokol Záryby "B" - TJ Sokol Obříství        2:3

 

Tabulka:

# Název Z V R P Skóre B P+ P-
1. TJ SOKOL LIBIŠ "B" 3 2 1 0 8:5 7 0 1
2. TJ SOKOL OBŘÍSTVÍ 3 2 0 1 10:6 6 0 0
3. FC LOBKOVICE 3 1 0 2 3:7 3 0 0
4. TJ SOKOL ZÁRYBY "B" 3 0 1 2 5:8 2 1 0

 

 

 

 

 

 

 

 

SKUPINA 4

Týmy:        TJ Sokol Cítov

                 TJ Sokol Dolní Beřkovice

                 SK Liběchov

                 PTZ Viktoria Nelahozeves

 

1.kolo

PTZ Viktoria Nelahozeves - SK Liběchov            3:0

TJ Sokol Dolní Beřkovice - TJ Sokol Cítov          3:0

 

2.kolo

SK Liběchov - TJ Sokol Cítov                                        4:1

PTZ Viktoria Nelahozeves - TJ Sokol Dolní Beřkovice       1:2

 

3.kolo

TJ Sokol Cítov - PTZ Viktoria Nelahozeves        0:10

TJ Sokol Dolní Beřkovice - SK Liběchov             5:2

 

Tabulka:

# Název Z V R P Skóre B P+ P-
1. TJ SOKOL DOLNÍ BEŘKOVICE 3 3 0 0 10:3 9 0 0
2. PTZ VIKTORIA NELAHOZEVES 3 2 0 1 14:2 6 0 0
3. SK LIBĚCHOV 3 1 0 2 6:9 3 0 0
4. TJ SOKOL CÍTOV 3 0 0 3 1:17 0 0 0

 

 

 

 

 

 

 

 

SKUPINA 5

Týmy:        TJ Sokol Dolní Beřkovice "B"

                 TJ Vltavan Chvatěruby

                 AFK Veltrusy

                 SK Úžice

 

1.kolo

TJ Sokol Dolní Beřkovice "B" - AFK Veltrusy        5:4 P

TJ Vltavan Chvatěruby - SK Úžice                      1:2 P

 

2.kolo

AFK Veltrusy - TJ Vltavan Chvatěruby            3:0

TJ Sokol Dolní Beřkovice "B" - SK Úžice         2:3 P

 

3.kolo

TJ Vltavan Chvatěruby - TJ Sokol Dolní Beřkovice "B"        2:4

SK Úžice - AFK Veltrusy                                                  0:2

 

Tabulka:

# Název Z V R P Skóre B P+ P-
1. AFK VELTRUSY 3 2 1 0 9:4 7 0 1
2. TJ SOKOL DOLNÍ BEŘKOVICE "B" 3 1 2 0 10:8 6 1 1
3. SK ÚŽICE 3 0 2 1 3:5 4 2 0
4. TJ VLTAVAN CHVATĚRUBY 3 0 1 2 3:8 1 0 1

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMIFINÁLE

10.5.2017 - 17:30 - SK Viktoria Všestudy - AFK Veltrusy

10.5.2017 - 17:30 - FK Vysoká - TJ Sokol Dolní Beřkovice

 

FINÁLE

17.5.2017 - 17:30 -

24.5.2017 - 17:30 -

 

 

Pozn: informace budou doplněny

 

—————

Zpět